Оголошено щорічний конкурс на звання «Кращий за професією» серед працівників Київського метрополітену

Нещодавно оголошено конкурс на звання «Кращий за професією» серед працівників Київського метрополітену. Метою даного конкурсу є визначення кращих працівників метрополітену, які зразково виконують свої службові обов’язки, удосконалюють організацію праці як на своєму робочому місці, так і на підприємстві, забезпечують безпеку руху поїздів, високу культуру обслуговування пасажирів, суворо дотримуються правил трудової та технологічної дисципліни і своєю сумлінною працею подають приклад для розвитку активності молодих працівників.

Конкурс професійної майстерності проводиться в структурних підрозділах щорічно з січня по 30 вересня кожного року. У конкурсі беруть участь працівники масових професій метрополітену, які забезпечують безпеку руху поїздів, високу культуру обслуговування пасажирів та безперебійну роботу метрополітену.

Досягнення учасників конкурсу відповідної професійної групи розглядаються і оцінюються членами комісії. Переможці конкурсу на звання «Кращий за професією» нагороджуються посвідченням, нагрудним знаком та грошовою премією.

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.