Київський метрополітен працює у штатному режимі. Про це заявив начальник Київського метрополітену Петро Мірошников під час брифінгу 30 березня

«Вчора вранці в Московському метрополітені пролунали два сплановані вибухи, що призвели до численних людських жертв. Ми отримали повну інформацію про те, що сталося у Москві — сказав Петро Володимирович. — З урахуванням цієї події, зараз персонал нашого підприємства, в першу чергу, це персонал станцій та машиністи отримали додаткові інструктажі щодо дій при виникненні подібних ситуацій у Київському метрополітені. Окрім цього, Лінійне управління УВС Київського метрополітену відпрацьовує свої заходи щодо посилення громадського порядку.

Ми також розраховуємо на активність наших пасажирів відповідно до оголошень по гучномовному оповіщенню, у яких просимо пасажирів метрополітену бути пильнішими, і якщо хтось з них помітить залишені предмети, негайно про це повідомляти персонал станції або співробітника УВС.

У будь-якому випадку, при виникненні позаштатних ситуацій ми діятимемо відповідно до діючих інструкцій, які повністю регулюють поведінку та взаємодію нашого персоналу і співробітників УВС. Інструкції розроблені на основі досвіду інших метрополітенів, а також на підставі тактичних навчань з практичним відпрацювання дій, що постійно проводяться на станціях та об’єктах метрополітену» — підкреслив керівник метрополітену.

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.