Вийшов перший номер газети «Метро. Афиша»

9 квітня 2010 року на станції метрополітену «Театральна» відбулася презентація інформаційно-розважальної газети «Метро. Афиша». Саме цього дня пасажири столичної підземки першими дізналися, як змістовно, весело й цікаво провести вихідні дні.
Як запевнили у Київському медіа-холдингу, це повнокольорове видання з півмільйонним тиражем розповсюджуватиметься щоп’ятниці з 16-ої до 19-ої години на всіх станціях метрополітену. Презентуючи газету, комерційний директор газети Олександр Свистунов зазначив: «У рік 50-річчя Київського метрополітену ми вирішили створити абсолютно нове розважальне видання на 16-ти шпальтах «Метро. Афиша» у форматі безкоштовної газети, яке одночасно буде успішним медіа-продуктом і доступним кожному киянинові».
Щотижня рубрики чергових номерів «Метро. Афиши» вестимуть українські зірки музики, кіно й шоу-бізнесу. Так, у рамках презентації першого номера газети, лідер групи «Dруга Рiка» Валерій Харчишин провів автограф-сесію газети «Метро. Афиша». Принагідно він повідомив, що всі учасники цієї групи вестимуть колонку про музику.
Досвідчений і креативный колектив редакції гарантує, що «Метро. Афиша» буде не просто черговою безкоштовною газетою, а й стане новим культурним явищем міста Києва.
Київський метрополітен приєднується до всіх привітань з нагоди виходу газети «Метро. Афиша» і бажає творчому колективу невтомного ентузіазму, цікавих тем і неодмінного збільшення аудиторії читачів.

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.