У Київському метрополітені курсує фотопотяг

З 15 квітня 2010 року на Сирецько-Печерській лінії почав курсувати фотопотяг, приурочений до 50-річчя від дня введення в експлуатацію Київського метрополітену. Ідея щодо створення фотопотягу належить начальнику Київського метрополітену Петру Мірошникову.

Презентуючи фотопотяг, Петро Володимирович зазначив: «Не зважаючи на те, що Київському метрополітену майже 50 років, багато заходів у нас проводяться вперше. Ось і зараз вперше в історії нашого підприємства ми випускаємо на лінію фотопотяг. Його оформили кращі київські фотомайстри за власні кошти. Це їх дарунок Київському метрополітену і нашим пасажирам на честь ювілейної дати, яку ми відзначатимемо у листопаді цього року.

Як начальник метрополітену і як автор ідеї створення фотопотягу, хочу висловити надію, що наше нововведення стане справді свіжим подихом у повсякденному круговороті життєдіяльності метрополітену і створюватиме пасажирам лише легкий і позитивний настрій. Адже давно відомо, що полотна образотворчого мистецтва, у тому числі, і світлини, здатні передавати людям почуття і емоції. В даному випадку – це будуть приємні емоції. Ми дуже сподіваємося, що таке перевтілення вагонів метрополітену сподобається нашим пассажирам».

Втілили ідею П.В. Мірошникова мистецтвознавець, член Спілки художників та Спілки журналістів України Наталія Сухоліт разом з творчою групою відомих фотомитців, чиї фотографії та короткі довідки про професійну діяльність розміщені у головних вагонах фотопотягу:

Микола Іващенко – Голова Національної спілки фотохудожників України. Професійна діяльність у фотографії – з 2000 р. Основні напрямки: пейзаж, натюрморт, постановка, інтер’єр, репортаж. Його фотографії прикрашають численні фотоальбоми, буклети, календарі і путівники.

Олександр Чапцев — професійний фотограф, член Національної Спілки фотохудожників України, займається фотографією з 1984 року, учасник і дипломант вітчизняних та зарубіжних виставок. Ілюструє фотоальбоми, путівники, календарі, вітальні листівки, друкується в пресі, співпрацює з видавництвами та фотоагентствами.
Дмитро Комаров — київський фотограф та журналіст, багато подорожує по світу і віддає перевагу мандрам наодинці. Фотографії, які зможуть побачити у цьому потязі пасажири, відзняті у різних куточках планети та експонувалися на численних виставках. Одна з його подорожей – до Індії – внесена до «Книги рекордів України», тому що вважається найдовшою одиночною мандрівкою цією країною.

Кирило Копа закінчив Національну школу телебачення, факультет телеоператорства. Фотографією займається з дитинства. З 2008 року — активний учасник регіональних та республіканських фотовиставок. Брав участь у фотопленері „Дубенський замок”.

Сергій Михальчук — один із найвідоміших кінооператорів на колишньому пострадянському просторі, фотограф та мандрівник, який об’їздив понад 80 країн світу, зняв більше 10 художніх стрічок, за які отримав високі нагороди.

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.