Молодіжна рада метрополітену відзначила ударною працею День довкілля

Щороку в третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля. Цього дня всі небайдужі стають на захист навколишнього середовища: очищують парки та водні джерела від забруднення, озеленюють вулиці та сквери.

Молодіжна Рада та молодь Київського метрополітену вже не вперше відзначають цей день на базі відпочинку «Метро» в с. Літки. Проводячи там доброчинну природоохоронну акцію, молодь підприємства робить свій внесок у поліпшення екологічної ситуації на території, куди незабаром приїдуть відпочивати працівники метрополітену та члени їх сімей. Цієї суботи територія бази відпочинку ніби помолоділа: було прибрано та вивезено поломане гілля, сміттєві відходи, скопано клумби та підготовлено їх до майбутньої висадки на них квітів.

Після завершення прибирання, учасники активного дозвілля ділилися враженнями від виконаної роботи та обговорювали плани на майбутнє. Як розповів інженер технічного відділу Служби колії, тунельних споруд та будівель Максим Стець, це була нагода обдумати та оцінити дії та кроки, які кожен з нас має зробити в напрямку збереження та відновлення довкілля, визначити роль кожного жителя у збереженні нашої планети. «У цій благородній справі відчутна роль громадськості, зокрема, членів Молодіжної Ради, яка не тільки привертає увагу до проблем навколишнього середовища, але й долучається до їх вирішення. Хотілось би, щоб ця доброчинна природоохоронна акція згуртувала якнайширше коло метрополітенівців. Адже, як відомо, чистота природи починається з чистоти власної оселі, вулиці, села чи міста. Кожен робітник метрополітену, небайдужий до проблем природи, має зробити свій внесок у спільну справу, щоб з чистою душею та затишним довкіллям вітати щедру весну» — підкреслив лідер молодіжного руху метрополітену М. Стець.

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.