Незабаром на Сирецько – Печерську лінію виїдуть нові потяги

Наразі повним ходом ідуть налагоджувальні роботи та підготовка до обкаточних випробувань зчепу з п’яти вагонів виробництва ВАТ «Кременчуцький вагонобудівний завод (КВБЗ), м. Кременчук.

У вагонах монтується система реєстрації параметрів руху, система автоматичного регулювання швидкості та проходить налагодження пневматичне обладнання. Також проводяться додаткові випробування системи вентиляції в зв’язку зі внесенням змін до алгоритму роботи з метою усунення попередньо виявлених зауважень.

Водночас, проходять наладку 8 головних вагонів серії 81-540.2К (аналогічних 81-717.5М) виробництва ЗАТ «Вагонмаш», м. Санкт – Петербург, що надійшли до Київського метрополітену 9 квітня.

Найближчим часом надійдуть 6 проміжних вагонів серії 81-541.2К виробництва ВАТ «Метровагонмаш», м. Москва.

Основні відмінності в характеристиках нових вагонів:

• оновлений інтер’єр та екстер’єр;
• застосування світлової полоси в салоні вагонів;
• нові оздоблювальні панелі стін та стелі;
• оновлена кабіна машиніста з застосуванням безконтактного контролера;
• сидіння для пасажирів в салоні вагонів виробництва ВАТ «КВБЗ» оздоблені антивандальним покриттям яскравих кольорів
(примітка: антивандальне покриття сидінь мають тільки вагони виробництва ВАТ «КВБЗ», в російських вагонах – сидіння з каркасом з склопластику та вставками з коричневої вінілісшкіри (дермантину);
• в головних вагонах виробництва ВАТ «КВБЗ» передбачені місця для закріплення інвалідного візка для більш комфортного пересування метрополітеном пасажирів з фізичними вадами.

Після проведення відповідних налагоджувальних робіт та обкаточних випробувань, нові вагони надійдуть в експлуатацію на Сирецько – Печерську лінію.

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.