Станції «Червоний хутір» виповнюється два роки

23 травня 2010 року виповнюється 2 роки з моменту введення в експлуатацію станції мілкого закладення „Червоний хутір”.

Станція споруджена за проектом групи авторів:
головного інженера проекту – Хавіна Олександра Борисовича,
головного архітектора проекту – Целіковської Тамари Олексіївни,
архітекторів – Гневишєва В. Л. , Кравченка Ю. О., Юхновського А. П., за участю Бадяєвої К. В.

У складі станційного комплексу розміщені пасажирські, службові та технологічні приміщення, які забезпечують роботу станції та контроль за станом усіх конструкцій і технологічних систем як, власне, станції, так і прилеглих полуперегонів дільниці метрополітену. На станції „Червоний хутір” введена в експлуатацію система управління роботою станції з телекеруванням.

В інтер’єрі станції застосовані довговічні опоряджувальні матеріали. Стіни вестибюлів та розподільчих залів виконані з коричневого мармуру, колійні стіни — з бежевого мармуру, колони – з бежевого мармуру зі вставками з коричневого мармуру. Підлога платформної дільниці та вестибюлів виконана з шліфованих плит гранітів Покостівського (сірого) та Межирічського (червоного). Край платформи – з сірого термообробленого граніту. Обмежувальна лінія — з вохристої керамічної плитки з об’ємною фактурою, що дозволяє відчути її людям з вадами зору.Огородження сходів на платформу (труби та листи) виконані з іржостійкого металу. Стеля платформної ділянки – з алюмінієвої рейки “Люксалон”, комбінованої з гіпсокартоном, зі світловою лінією з краю платформи та підсвітленням обік стіни. Біля сходів у вестибюлі розміщені ліфти для інвалідів, шахти яких облицьовані бежевим мармуром. Платформна частина відокремлюється від вестибюлів вітражем в рівні касового залу. Стіни переходів облицьовані бежевою плиткою типу “Грес”, підлога — з ФЕМів червоного кольору. Переходи обладнані ліфтами для інвалідів.

Будівництво комплексу здійснено генеральною підрядною організацією — ВАТ ,,Київметробуд ” та субпідрядними організаціями.

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.