З 26 по 29 червня змінюється графік руху поїздів на Куренівсько — Червоноармійській лінії

Як уже повідомлялось, у поточному році заплановано ввести в експлуатацію три станції метрополітену на Куренівсько-Червоноармійській лінії — «Деміївська», «Голосіївська» та «Васильківська». Зараз ведуться роботи зі спорудження цих об’єктів. Київський метрополітен активно сприяє виконанню робіт зі з’єднання діючої станції «Либідська» з новими станціями. Нині необхідно провести реконструкцію діючої колії на станції «Либідська» та прокласти колії у бік станції «Деміївська». Це суттєво прискорить виконання будівельно-монтажних та оздоблювальних робіт при підготовці до введення в дію нових станцій.

Беручи до уваги важливість станції «Либідська» для пасажирів та її завантаженість у будні дні, та йдучи назустріч побажанням киян не зачиняти станцію під час проведення реконструкції колії, а також зважаючи на необхідність не зупиняти будівельні роботи навіть у вихідні дні, Київським метрополітеном прийнято рішення про організацію руху на Куренівсько-Червоноармійській лінії з 26 по 28 червня 2010 року.

Відтак, з 26 червня по 28 червня для перевезення пасажирів буде організовано рух поїздів метрополітену від станції «Героїв Дніпра» до станції «Республіканський стадіон». Далі від станції «Республіканський стадіон» до станцій «Палац «Україна» та «Либідська» буде курсувати тільки один поїзд з інтервалом 9-10хв.

У ці дні для перевезення пасажирів на вказаній ділянці буде додатково організовано маршрути наземного пасажирського транспорту.

29 червня Куренівсько-Червоноармійська лінія Київського метрополітену буде працювати у штатному режимі.

Передбачаючи невдоволення пасажирів зміною графіку руху поїздів, начальник Київського метрополітену Петро Мірошников заявив: «Сподіваємося на розуміння пасажирами ситуації, що склалася. Таке рішення вимушене, адже до введення в експлуатацію трьох станцій залишилося небагато часу, і метробудівцям необхідно поспішати з виконанням робіт. А за терпіння через тимчасові незручності пасажирів чекає винагорода у вигляді сучасних та комфортних станцій метрополітену».

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.