Учасники акції «Слов’янський похід» відвідали Київський метрополітен

28 липня 2010 року в Адміністрації Київського метрополітену відбулася зустріч в.о. начальника метрополітену Володимира Федоренка та лідерів Молодіжної ради підприємства з групою молоді з Московського та Мінського метрополітенів, які здійснюють «Слов’янський похід» річкою Дніпро у рамках святкування 1022-ї річниці Хрещення Русі. На зустрічі були присутні перший заступник начальника метрополітену Олег Москаленко та голова об’єднаної профспілки працівників підприємства Олександр Мозолевич.

Вітаючи гостей, в.о. начальника Київського метрополітену В.І. Федоренко наголосив на тому, що акція «Слов’янський похід» викликає щире захоплення, адже покликана об’єднувати не лише молодь метрополітенів, а й братні слов’янські народи. «Хоча, що стосується метрополітенів Москви, Мінська та Києва, то традиційні зв’язки між ними ніколи не розривалися. Адже ми всі розуміємо, що дружні взаємини не лише суттєво сприяють поліпшенню добросусідських відносин, а й позитивно позначаються на виробничих показниках. Чимало українців працює у Московському та Мінському метрополітенах, так само у Київському метрополітені працюють росіяни й білоруси. На щастя, професія метрополітенівця не знає кордонів» — підкреслив Володимир Іванович.

На зустрічі учасники походу з Москви та Мінська поділилися своїми враженнями від подорожі Україною та Дніпром і запросили київських колег у майбутньому приєднатися до акцій. Після чого для гостей була організована екскурсія у Музеї Київського метрополітену.

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.