Олександр Попов представив нового очільника Київського метрополітену

9 серпня 2010 року в.о. голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов зустрівся в метрополітені з керівним складом та представниками трудового колективу столичної підземки.

У своєму виступі Олександр Попов розповів про кадрові зміни в Київському метрополітені. «Коли постало питання, хто буде керувати метрополітеном, я займав і займаю позицію, що такий шановний колектив як ваш, повинен мати керівника, який пройшов всі етапи професійного розвитку саме в вашому колективі. Тому прийнято рішення на майбутнє остаточно рекомендувати керівником Київського метрополітену Володимира Івановича Федоренка, який пройшов від інституту до першого заступника керівника метрополітену» — відзначив Олександр Попов.

Відтак, розпорядженням КМДА від 5 серпня 2010 року № 488 виконання обов’язків начальника Київського метрополітену з 6 серпня покладено на першого заступника начальника Володимира Івановича Федоренка.

Олександр Попов подякував колективу столичної підземки за віддану працю та відзначив, що першочерговим завданням для метрополітену та міста є стабілізація соціально-економічної ситуації. За його словами, Київський метрополітен повинен працювати без збитків, а в майбутньому вийти на прибутковий рівень для подальшого технічного розвитку підприємства.

В свою чергу Володимир Федоренко подякував Олександру Попову за теплі слова на адресу Київського метрополітену та пообіцяв робити все для стабільної та злагодженої роботи підприємства на користь киян та гостей міста. «Ми разом з колегами відчуваємо відповідальність метрополітену перед містом та зробимо все для того, щоб наше підприємство стало одним із кращих серед метрополітенів СНД» — заявив Володимир Федоренко.

Наостанок Олександр Попов запевнив колектив підприємства, що київська влада повністю підтримує всі проекти метрополітену і буде всіляко сприяти їх реалізації.

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.