З 1 вересня 2010 року змінюється графік руху поїздів на Сирецько — Печерській лінії

З метою покращення умов перевезення та поліпшення культури обслуговування пасажирів, з 1 вересня у ранкові та вечірні години «пік» по робочих днях зменшуються інтервали руху поїздів на Сирецько – Печерській лінії.

Цього дня на «зелену» лінію Київського метрополітену виїдуть 7 нових поїздів, в тому числі, два — вітчизняного виробництва. Введення нових поїздів збільшить провізну спроможність лінії та покращить умови перевезень пасажирів.

Нові поїзди виробництва ВАТ «Крюківський вагонобудівний завод» вирізняються сучасною конструкцією притулено-розсувних дверей, мають систему зовнішнього та внутрішнього відеоспостереження вагонів, спеціальні місця у вагонах для проїзду у них інвалідів на візках. Окрім цього, у вагонах поліпшена система примусової припливно-витяжної вентиляції та посилена шумоізоляція салонів, що додає зручності пасажирам під час користування метрополітеном. Наявні у поїздах автоматична пожежогасіння та система діагностики зчепу, що сигналізує машиністу про несправність обладнання конкретного вагону, вказує на те, що виробники подбали про поліпшення безпечного перевезення пасажирів.

Вагони російських виробників виділяються оновленим зовнішнім виглядом та інтер’єром, застосуванням світлової полоси в салонах вагонів, новими оздоблювальними панелями стін та стелі. Окрім цього, в кабінах машиністів встановлено кондиціонери.

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.