Київський метрополітен готується відзначити 50-ту річницю від дня пуску першої дільниці

6 листопада 2010 року Київському метрополітену виповнюється 50 років. Цій знаменній даті присвячені заходи, які планується провести протягом
1-5 листопада.

Так, 1 листопада в Адміністрації метрополітену відбудеться нагородження працівників відзнаками начальника метрополітену.

2 листопада на станціях метрополітену буде проведена акція з розповсюдження серед дітей віком від 5 до 8 років книжечки «Веселі правила Метроші», а також на базі електродепо «Дарниця» відбудеться відкриття вагону-музею.

3 листопада в інженерному корпусі метрополітену (станція метро «Площа Льва Толстого») пройде презентація єдиного диспетчерського центру. Відразу після цього в Київській міській державній адміністрації відбудеться спецпогашення ювілейної художньої поштової марки, презентація ювілейних жетонів для проїзду у метро та нагородження працівників метрополітену нагородами Кабінету Міністрів України та Київської міської державної адміністрації.

4 листопада в Адміністрації метрополітену проходитиме засідання Міжнародної асоціації «Метро», присвячене ювілею Київського метрополітену.

5 листопада за участю Президента України та прем’єр-міністра України відбудеться презентація нових станцій метрополітену — «Деміївська», «Голосіївська», «Васильківська» та пробний проїзд поїзда на дільниці «Васильківська» – «Палац Україна». О 16:00 в Національному палаці мистецтв «Україна» розпочнуться урочистості, які завершаться святковим концертом.

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.