Відтепер маленькі пасажири Київського метрополітену матимуть «Веселі правила Метроші»

Сьогодні, 2 листопада, в рамках відзначення 50-ої річниці від дня введення в дію першої дільниці метрополітену, та з метою популяризації серед дошкільнят та дітей молодших класів Київського метрополітену як міського соціального транспорту, на станції «Лук’янівська» Сирецько-Печерської лінії для дітей проведено акцію з розповсюдження книжки «Веселі правила Метроші».

Проведення такої акції підтверджує повсякденну турботу адміністрації Київського метрополітену про своїх маленьких пасажирів, які повинні знати правила поведінки у метрополітені. Книжечка добре ілюстрована, вірші написані у жартівливій формі від імені міфічного героя – Метроші, який розповідає дітям як безпечно користуватися метрополітеном. До цих віршованих повчальних правил додається карта-схема метрополітену з розміщеними на ній станціями – діючими й запланованими.

Акція мала великий успіх, тому прийнято рішення про її продовження: протягом трьох днів — третього, четвертого та п’ятого листопада — з 12:00 до 14:00 на всіх станціях працівники метрополітену будуть розповсюджувати книжечки «Веселі правила Метроші».

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.