Керівники метрополітенів країн СНД зібралися на ювілеї Київського метрополітену

4 листопада в Адміністрації Київського метрополітену відбулося засідання Ради Міжнародної Асоціації «Метро», яка об’єднує всі метрополітени країн СНД. Проводив засідання начальник Петербурзького метрополітену Володимир Гарюгін.

Володимир Олександрович від імені членів Міжнародної Асоціації «Метро» привітав начальника Київського метрополітену Володимира Федоренка та колектив підприємства з ювілеєм – 50-річчям від дня введення в експлуатацію та побажав подальшого розвитку та всіх гараздів.

Перед присутніми з доповіддю виступив начальник Київського метрополітену Володимир Федоренко, який ознайомив високих гостей з історією будівництва метрополітену у Києві, експлуатаційною діяльністю підприємства упродовж півстоліття, поділився особливостями експлуатації, впровадженням передових технологій, перспективами розвитку.

Після доповіді очільника київської підземки В.Федоренка, члени Міжнародної Асоціації приступили до розгляду робочих питань, серед яких – участь керівників метрополітенів в роботі 87 Асамблеї метрополітенів МСГТ 1-3 грудня 2010 року в Барселоні та 59 Всесвітньому Конгресі і Виставці МСГТ 10-14 квітня 2011 року в Дубаї (ОАЕ), перегляд застарілої та підготовка нової документації загального метрополітенівського призначення, заходи щодо забезпечення стабільної діяльності Асоціації тощо.

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.