Триває робота з попередження розміщення несанкціонованої реклами

Працівники служби воєнізованої охорони Київського метрополітену здійснюють постійний контроль за дотриманням рекламного законодавства, за виявленням та припиненням випадків несанкціонованого розміщення рекламної продукції в вагонах поїздів.
Протягом 2010 року інспекторами мобільних груп було затримано 1571 громадянин, у яких виявлено майже 732,5 тисячі штук рекламної продукції. Розповсюджувачі несанкціонованої реклами доставлялись в кімнату міліції для встановлення особи та складання відповідного акта. Акти разом із зразками рекламної продукції направлялися до Управління в справах захисту прав споживачів міста Києва, де приймались рішення про притягнення правопорушників до відповідальності.
В результаті цієї діяльності значно поліпшилось дотримання вимог рекламного законодавства. Але ще час від часу з’являються нові рекламодавці, які намагаються в такий спосіб використати площі метрополітену для нелегальної реклами. Київський метрополітен і надалі буде проводити роботу з попередження випадків розміщення несанкціонованої реклами.
Нагадуємо, що відповідно до ст. 18 Закону України «Про рекламу», розміщувати будь-яку інформацію на транспортних засобах можна лише з дозволу перевізника. Пункт 4.21 «Правил користування метрополітеном» теж забороняє наносити написи та розклеювати без дозволу адміністрації метрополітену оголошення, плакати та іншу продукцію інформаційного змісту. Згідно ст. 27 Закону України «Про рекламу», за порушення рекламного законодавства передбачений штраф у розмірі від 1700 до 10 200 грн.

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.