Трудовий колектив Київського метрополітену визнав роботу адміністрації та профспілкового комітету у 2010 році задовільною

3 березня 2011 року в Адміністрації Київського метрополітену пройшла конференція трудового колективу, на якій адміністрація та об’єднана профспілкова організація звітували про виконання двосторонніх зобов’язань протягом минулого року, а також обговорювалися різні питання, що хвилюють колектив підприємства.

Начальник Київського метрополітену Володимир Федоренко проінформував делегатів та гостей конференції про підсумки роботи підприємства та виконання адміністрацією зобов’язань Колективного договору за 2010 рік. Зокрема, він відмітив, що минулий рік був особливим: метрополітену виповнилося 50 років та було введено в експлуатацію нову дільницю Куренівсько-Червоноармійської лінії від ст. «Либідська» до ст. «Васильківська» з трьома станціями.

За досягнення в праці було нагороджено 17 працівників державними, 9 працівників урядовими нагородами, 54 працівники нагородами міського Голови та 209 працівників відзначено нагородами підприємства. Колектив метрополітену нагороджено Грамотою Кабінету Міністрів України. Це свідчить про високу оцінку роботи підприємства та колективу.

«Якщо підвести підсумок нашої роботи за минулий рік, то можна сказати, що колектив, в основному, працює чітко і злагоджено. Конкретним результатом і оцінкою всієї нашої роботи є перевезення пасажирів з високим рівнем надійності, безпеки і якості. Над цим необхідно працювати всім службам і підрозділам. Зроблено ще далеко не все, що потрібно і що хотілося б. Але ми знаємо проблеми, бачимо шляхи їх вирішення і будемо наполегливо працювати по всіх пріоритетних напрямках» — підкреслив Володимир Іванович.

Голова Об’єднаної профспілкової організації Олександр Мозолевич, у свою чергу, детально зупинився на діяльності профспілки, як було організовано дозвілля, спортивно-масова робота та санаторно-курортне лікування працівників метрополітену і їх дітей, скільки коштів на це спрямовано.

Про результати роботи робочої комісії із здійснення контролю за виконанням зобов’язань Колективного договору за підсумками 2010 року доповів присутнім головний інженер метрополітену Володимир Зель. Зокрема, він розповів, що проведено 2 засідання робочої комісії, на яких розглянуто 42 пропозиції від структурних підрозділів. За результатами обговорення цих пропозицій, комісія пропонує внести деякі зміни до Колективного договору у частині «Оплата і нормування праці», «Поліпшення умов і охорона праці», «Охорона здоров’я і медичне обслуговування», «Соціальні гарантії, пільги та компенсації», «ОПК зобов’язується».

На конференції виступили також представники адміністрації, різних служб і підрозділів, які ділились назрілими у колективах проблемами. В цілому ж, всі оцінили роботу адміністрації та профкому як задовільну.

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.