Завершено проект «Підземна доставка пошти»

9 березня 2011 року у музеї Київського метрополітену відбулася презентація робіт, виконаних при участі Асоціації філателістів України, Київської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» та Київського товариства філателістів АсФУ у рамках спільного поштового спецпроекту. Кінцевим результатом проекту став оригінальний філателістичний буклет «50 років Київському метрополітену». Як зазначив головний інженер метрополітену Володимир Зель, аналогів такому проекту немає в жодному місті колишніх країн СНД та Західної Європи, де є метрополітен.

Як відомо, 3 листопада 2010 року було введемо в обіг поштовий блок «Київський метрополітен. 50 років». В колонній залі КМДА та на Головпоштамті відбулось спецпогашення, а також презентація ювілейних жетонів. Початком реалізації спецпроекту була доставка в конвертах вітальних листів керівництву КП «Київський метрополітен» від ст. «Майдан Незалежності» поїздом метро до ст. «Політехнічний інститут».

4 листопада від ст. «Либідська» вітальні листи доставлені до ст. «Героїв Дніпра» Куренівсько — Червоноармійською лінією, 05 листопада від ст. «Сирець» до ст. «Червоний Хутір» Сирецько — Печерською лінією. В ювілейний день 6 листопада вітальні листи доставлені від ст. «Академмістечко» до ст. «Лісова» Святошинсько – Броварською лінією, а також історичним маршрутом: ст. «Вокзальна» — ст. «Університет» — ст. «Хрещати» — ст. «Арсенальна» — ст. «Дніпро».

Додатково, 15 грудня від ст. «Либідська» вітальні листи доставлені до ст. «Васильківська», завершивши реалізацію цього спецпроекту.

Під час проведення акції відправлялись контрольні примірники листів. На буклетах, конвертах та поштових картках нумератором проставлявся порядковий номер та штамп спецпроекту. Додатково, на буклетах та конвертах «Підземна доставка» на станціях метро ставився підпис начальника станції або чергового по станції, які потім реєструвались в канцелярії КП «Київський метрополітен».

Випуск поштових блоків та буклетів став виявом великої пошани до колективу Київського метрополітену, чия професійна майстерність відшліфована роками і щоденною працею.

Виставочні стенди з роботами філателістів зайняли чільне місце у музеї Київського метрополітену і будуть доступні для ознайомлення всім відвідувачам музею.

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.