Київський метрополітен активізує роботу з упорядкування торгівлі на своїй території

В Адміністрації метрополітену відбулася нарада за участю керівників служб і підрозділів, на якій обговорювалося питання системної боротьби з несанкціонованою торгівлею та рекламою, а також упорядкування торгівельних місць на території метрополітену. Серед першочергових заходів, намічених нарадою для виконання, є чітке розмежування території підземних переходів, що прилягають безпосередньо до станцій метрополітену з тим, щоб всі розуміли де починається і де закінчується зона метрополітену. Адже переважна більшість підземних переходів, які межують зі станціями метрополітену, і де активно проводиться стихійна торгівля, знаходяться на балансі інших підприємств.

Наразі у Київському метрополітені вжито заходів щодо упорядкування дозволеної торгівлі на власній території та створено штаб з ліквідації стихійної торгівлі, що діятиме спільно як з районними, так і центральними правоохоронними органами. Дозволені торгівельні точки на території метрополітену будуть об’єктами постійної пильної уваги на предмет дотримання ними умов договору, в т.ч. буде перевірятися асортимент наявних для продажу товарів, утримування площі в належному санітарному стані тощо.

Київський метрополітен налаштований рішуче у подоланні такого ганебного явища як стихійна торгівля та несанкціонована реклама. Станції столичного метрополітену повинні бути окрасою столиці великої європейської держави. Водночас, враховуючи, що основний вид діяльності підприємства – це забезпечення стабільних та безпечних перевезень пасажирів, Київський метрополітен розраховує на дієву допомогу правоохоронців, як співробітників Лінійного управління охорони Київського метрополітену, так і працівників районних відділів міліції.

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.