До Дня Києва столичний метрополітен приготував пасажирам приємний подарунок

З 27 травня 2011 року на Сирецько-Печерській лінії почав курсувати фотопотяг — подарунок Київського метрополітену мешканцям та гостям міста до Дня Києва.

У вагонах фотопотягу розміщені фотознімки сучасного Києва — підземного, висотного, вечірнього, будь-якої пори року, а також київських мостів.

Фотороботи виконані двома фотографами-аматорами Олегом Тоцьким та Олегом Стельмахом, які виступили меценатами цього проекту, за власні кошти виготовили фотографії та оформили ними вагони метрополітену. Власне, молодими митцями було вдало втілено ідею, згідно з якою фотопотяг має стати свіжим подихом у вирі столичного метро, викликати у пасажирів позитивні емоції та святковий настрій як у дні святкування Дня Києва, так і в наступні буденні дні.

Як зауважив начальник Київського метрополітену Володимир Федоренко, графік руху фотопотягу на святкові дні 27-29 травня розміщено на офіційному сайті метрополітену з метою інформування киян та гостей столиці про його місцезнаходження. «Однак фотопотяг – не єдиний подарунок киянам до дня міста. В суботу 28 травня о 17:00 на майданчику біля входу на станцію «Хрещатик» виступить з концертом народний фольклорний ансамблю Київського метрополітену «Червона калина». Користуючись нагодою, запрошую всіх на концерт цього чудового колективу» – наголосив очільник столичної підземки.

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.