Про боротьбу з несанкціонованою торгівлею на території Київського метрополітену

Працівники служби воєнізованої охорони Київського метрополітену проводять постійну роботу з виявлення та ліквідації несанкціонованої торгівлі на території метрополітену, а також з виявлення та припинення випадків несанкціонованого розміщення рекламної продукції у вагонах поїздів.

Протягом липня 2011 року особовим складом мобільних груп служби воєнізованої охорони здійснено 193 рейди по боротьбі з несанкціонованою торгівлею, під час яких було ліквідовано 3601 місце стихійної торгівлі. В більшості випадків, активну допомогу в припиненні таких правопорушень надавали працівники лінійного управління охорони Київського метрополітену, підпорядкованого ГУ МВС України в м. Києві. Але в 33 випадках, коли стихійна торгівля здійснювалась на територіях, підвідомчих районним управлінням міліції, працівники мобільних груп викликали наряди міліції за телефоном 102.

За незаконне розміщення реклами у вагонах поїздів інспекторами загону оперативного контролю було затримано 197 осіб, спільно з працівниками міліції у них виявлено 159749 примірників друкованої рекламної продукції. Матеріали про порушення рекламного законодавства направляються до територіального управління у справах захисту прав споживачів для притягнення до відповідальності.

У липні місяці на контрольно-пропускних пунктах станцій у пасажирів було виявлено 5 документів з ознаками підробки. Ці документи разом з їх власниками були передані працівникам міліції для оформлення матеріалів та притягнення таких пасажирів до кримінальної відповідальності.

Київський метрополітен і надалі буде проводити роботу з ліквідації місць стихійної торгівлі на власній території та попередження випадків розміщення несанкціонованої реклами на площах метрополітену. Нагадуємо, що відповідно до ст. 18 Закону України «Про рекламу», розміщувати будь-яку інформацію на транспортних засобах можна лише з дозволу перевізника. Пункт 4.21 «Правил користування метрополітеном» також забороняє наносити написи та розклеювати без дозволу адміністрації метрополітену оголошення, плакати та іншу продукцію інформаційного змісту. Згідно зі
ст. 27 Закону України «Про рекламу», за порушення рекламного законодавства передбачений штраф у розмірі від 1700 до 10 200 грн.

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.