Про роботу Київського метрополітену в новорічну ніч

На підставі Розпоряджень Київської міської державної адміністрації від 16.11.2011 року № 2120 «Про проведення загальноміських Новорічних та Різдвяних заходів» та від 09.12.2011 «Про організацію роботи міського пасажирського транспорту при проведенні загальноміських Новорічних та Різдвяних заходів», а також з метою забезпечення перевезення пасажирів у новорічну ніч, буде змінено режим роботи Київського метрополітену.

Так, у ніч з 31 грудня 2011 року на 1 січня 2012 року роботу Київського метрополітену буде продовжено на 3 години 30 хвилин.

Також 31 грудня з 22 год. 30 хв. до закінчення руху поїздів передбачено додаткові резервні состави для видачі їх на лінії у разі необхідності в залежності від пасажиропотоку.

У новорічну ніч буде збільшено штат чергового персоналу на центральних станціях метрополітену та встановлено чергування відповідальних працівників для контролю за перевезенням пасажирів і роботою обладнання.

Забезпечувати підтримання належного громадського порядку на станціях метрополітену у новорічну ніч будуть працівники Лінійного управління охорони метрополітену, підпорядкованого ГУ МВС України в місті Києві.

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.