Київський метрополітен перевіряє правомірність використання пасажирами пільгових проїзних документів

Працівниками Київського метрополітену в черговий раз проводилась перевірка використання пасажирами «Карток киянина» для проїзду в метрополітені.

Метою даного заходу є виявлення неправомірних використань пільгових документів пасажирами, які не мають права на пільги, та недопущення проходу таких пасажирів на станції метрополітену без оплати за проїзд.

За результатами здійснених перевірок протягом двох днів було складено 176 актів про неправомірне використання пасажирами «Карток киянина».

Про ці зловживання Київський метрополітен направляє листа до Департаменту соціальної політики Київської міської державної адміністрації, повідомляючи номери транспортних додатків «Карток киянина», що заблоковані, та перелік порушників – власників карток, які передавали їх для користування стороннім особам.

Перевірки проведені відповідно до Правил користування в метрополітені студентськими проїзними квитками та «Картками киянина» і Порядку дій працівників КП «Київський метрополітен» у випадках неправомірних використань пасажирами студентських проїзних квитків або «Карток киянина».

Зазначимо також, що Київський метрополітен і надалі вживатиме заходів для недопущення зловживань використання пасажирами пільгових проїзних документів. Тому просимо пасажирів дотримуватись Правил користування в метрополітені студентськими проїзними квитками та «Картками киянина», не передавати їх стороннім особам для оплати проїзду в метро.

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.