Сплачувати за проїзд у метро студентам краще особистим електронним студентським квитком

Студенти деяких вищих навчальних закладів мають змогу сплачувати за проїзд у Київському метрополітені своїми студентськими електронними квитками. Зокрема, така можливість передбачена для студентів денної форми навчання Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету фізичного виховання і спорту України, Київського національного університету будівництва і архітектури.

Ресурс пільгового студентського місячного проїзного квитка для проїзду в метрополітені можна записати прямо на студентську пластикову картку-посвідчення з безконтактним інтерфейсом, яка містить транспортний додаток. При цьому термін дії проїзного студент має змогу продовжити власноруч у зручний для нього час на будь-якій станції метрополітену.

Щоб активувати цю функцію студентського електронного квитка, студенту необхідно один раз з’явитися в адміністрацію КП «Київський метрополітен» (проспект Перемоги 35, кімната 113; з 8 до 19 год. без вихідних) та ініціалізувати транспортний додаток картки. Потім потрібно вперше звернутися в будь-яку касу метрополітену (з 22 числа поточного місяця по 14 число наступного місяця) для запису проїзного квитка на календарний місяць за 50% від його повної вартості.

У подальшому проїзний квиток на наступні місяці можна записувати на студентську картку як у касах метрополітену, так і в автоматах дозапису безконтактних карток, встановлених у вестибюлях станцій.

Наразі пластикову картку-посвідчення ініціалізували для проїзду в метрополітені вже 3570 студентів. Вони оцінили наступні переваги такого способу оплати проїзду:

процес придбання проїзного квитка для пільгового проїзду в метро став значно простішим. Це можна зробити в будь-який зручний час на будь-якій станції метрополітену. Не потрібно щомісяця замовляти проїзний через студентські профспілки та чекати його видачі;
не потрібно сплачувати додаткові комісії на виготовлення проїзного та відрахування до профспілкових фондів. Сплачується лише пільгова вартість (50%) проїзного місячного квитка;
не потрібно носити з собою кілька карток – усе необхідне для проїзду студента в метро містить одна картка.
Ця послуга стала доступною для студентів столичних вищих навчальних закладів завдяки універсальності діючої в Київському метрополітені автоматизованої системи проходу пасажирів, яка дозволяє впроваджувати будь-які види проїзних квитків у відповідності з кращими світовими та європейськими практиками та стандартами.

Студенти інших столичних вишів також можуть користуватись даною послугою за наявності в них відповідних студентських квитків із безконтактним інтерфейсом. Для цього відповідний навчальний заклад повинен укласти договір із КП «Київський метрополітен» на первинну ініціалізацію таких студентських квитків і підтримання бази даних студентів в актуальному стані.

Нагадаємо, прохід на станцію метрополітену за студентським квитком здійснюється відповідно до Правил користування студентськими проїзними квитками в КП «Київський метрополітен».

КП «Київський метрополітен»
metro.kiev.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Метро Киева, Киевский метрополитен. Добавьте в закладки постоянную ссылку.