Володимир Бондаренко: «Ми вгамуємо корупційні апетити структур, які саботують роботу Центру надання адміністративних послуг»

На переконання голови КМДА Володимира Бондаренка, малий та середній бізнес – це основа для розвитку будь-якого фінансово стабільного суспільства. Незалежно від політичних чи економічних умов у країні, вітчизняному бізнесу вдається не лише успішно працювати, а й розвиватися, надаючи при цьому сотні тисяч робочих місць та сплачуючи податки до бюджету.

«Аби допомогти підприємцям та обійти корупційні схеми, які роками діють і в Україні, і в Києві, у столиці створено Центр надання адміністративних послуг міста Києва та районні Центри. Вони покликані обмежити спілкування чиновників із представниками бізнесу, і, тим самим, знизити рівень корупції та полегшити роботу підприємцям. Однак аналіз діяльності центрів показав, що деякі владні структури, які повинні працювати в цих центрах, фактично саботують їхню роботу. Вони не опрацьовують документи, отримані через дозвільний центр, а чекають особистої зустрічі з підприємцем, сподіваючись на хабар. Ми вгамуємо корупційні апетити цих структур», – сказав Володимир Бондаренко.

Під час візиту до Центру надання адміністративних послуг м. Києва 24 квітня голова КМДА поспілкувався зі співробітниками та керівництвом Центру та дізнався, що роботу установи фактично саботують департаменти та управління: містобудування та архітектури, земельних ресурсів, з питань реклами, житлово-комунальної інфраструктури та охорони культурної спадщини. Ці структурні підрозділи своїми наказами встановили присутність фахівця у Центрі всього протягом 2-х годин двічі на тиждень. Також роботу центрів підривають і державні інстанції, зокрема, міграційна служба, яка встановила мінімальні квоти, що не забезпечують потреби району.

«Я прийняв категоричне рішення – заборонити більшості структурних підрозділів КМДА зустрічатися із представниками бізнесу з питань їхньої діяльності. Йдеться про ті підрозділи, які видають або погоджують дозвільні документи. Цими питаннями має займатися виключно міський та районні центри надання адміністративних послуг. Також я проситиму органи прокуратури допомогти контролювати цей процес», – сказав голова КМДА.

Він підкреслив, що заборона не стосуватиметься тих підрозділів, які, навпаки, повинні працювати з людьми, наприклад, управління з питань правоохоронної роботи, запобігання та протидії корупції.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Новости Киева. Добавьте в закладки постоянную ссылку.