Ринок біля будинку ЦВК демонтовано

26 квітня працівники КП «Київблагоустрій» демонтували незаконний ринок на площі Лесі Українки, 1 біля Центральної виборчої комісії.

Голова КМДА Володимир Бондаренко неодноразово акцентував увагу, що зазначений стихійний ринок тісно пов’язаний із «політичним парканом», яким колишня влада відгородила від громадян ЦВК. А сезонний сільськогосподарський ринок слугував своєрідним «живим щитом».

«Протягом останнього часу тимчасовий ярмарок перетворився на осередок несанкціонованої торгівлі, що налічує близько 50 наметів, жоден з яких не має дозвільної документації на розміщення засобів пересувної торгівлі на території міста. Ми розпочали системну роботу з контролю за дотриманням законності розташування тимчасових споруд. Усі МАФи, що з’явилися без будь-якої дозвільної документації, уже демонтують», – зазначив Володимир Бондаренко.

«Даний ринок утримувався у повній антисанітарії, і влада лише виконала свою функцію, демонтувавши його. Крім того, горе-підприємцями постійно здійснювалося незаконне споживання електроенергії», – зауважив директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Садовой.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Новости Киева. Добавьте в закладки постоянную ссылку.