Люди, які мітингували від імені працівників «Київпастрансу», не мають жодного відношення до підприємства

Сьогодні під стінами Шевченківської районної держадміністрації відбувся мітинг за заявкою первинної профспілкової організації «Вільна профспілка залізничників», що не має жодного відношення до КП «Київпастранс».

Як повідомили у комунальному підприємстві, серед учасників нечисленного мітингу був лише один працівник «Київпастрансу», тоді як загальна кількість робітників становить понад 9900 осіб.

У підприємстві діють первинні профспілкові організації електротранспортних депо та автобусних парків, голови яких постійно контактують та спілкуються з працівниками підприємства щодо вирішення проблемних питань, які виникають. Понад 95% працівників «Київпастрансу» є членами саме цих первинних профспілкових організації.

Навпаки, за інформацією комунального підприємства, люди, що працюють у автобусних парках, тролейбусних, трамвайних депо та службах, були обурені тим фактом, що невідомі прикриваються ім’ям колективу КП «Київпастранс» та намагаються дестабілізувати ситуацію в місті.

У «Київпастрансі» зазначили, що наразі дійсно існує часткова заборгованість із виплати заробітної плати працівникам за березень поточного року. Так, фонд оплати праці підприємства за минулий місяць складає 55,4 млн. грн. (з них податків 24,0 млн. грн.), із яких виплачено – 33,0 млн. грн.

У фінансових установах для виплати заробітної плати працівникам КП «Київпастранс» підготовлено ще 14,7 млн. грн., які будуть виплачені до кінця поточного місяця. Решту дефіциту у розмірі 7,7 млн. грн. має бути погашено за рахунок бюджетних коштів, як компенсація проїзду пасажирів пільгових категорій, також до кінця поточного місяця.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Новости Киева. Добавьте в закладки постоянную ссылку.