Профільні служби КМДА розпочали підготовку до нового опалювального сезону

Райдержадміністрації, профільні департаменти, управління та підприємства, які забезпечують життєдіяльність міста, розпочали формувати заходи щодо підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років. Про це під час розширеної апаратної наради повідомив голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.

Він зауважив, що цього року особлива увага буде приділена підготовці житлового фонду до зими. Зокрема, ремонту фасадів, покрівель, утепленню вікон, відновленню внутрішньобудинкових систем опалення та гарячого водопостачання.

Крім того, за словами директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитра Новицького, вчасно будуть проведені випробування теплових мереж на щільність та міцність, здійснено ремонт теплотехнічного обладнання ТЕЦ та котелень, теплових мереж і теплопунктів. Подбають завчасно і про закупівлю необхідного інвентарю і піщано-соляної суміші.

Також, для більш сталого проходження опалювального сезону необхідно замінити окремі проблемні ділянки зовнішніх інженерних мереж, які знаходяться на балансі ПАТ «Київенерго». Це дасть можливість зменшити кількість поривів та відключень від теплопостачання будинків та закладів бюджетної сфери.

Голова КМДА Володимир Бондаренко наголосив на необхідності термінового вирішення питання безгосподарчих мереж.

«Ми взагалі повинні забути про такий статус, як безгосподарча мережа. Адже у тих випадках, коли на мережі виникає порив, його треба оперативно ліквідовувати, а не з’ясовувати, хто її господар. Споживач сплачує за послугу і він повинен отримувати її вчасно. Тому ми повинні прискорити процес передачі таких мереж ПАТ «Київенерго», – сказав Володимир Бондаренко.

Очільник міськадміністрації також наголосив на необхідності активізації роботи із встановлення будинкових лічильників та доручив відпрацювати схему оперативного відновлення територій після розритів, адже під час осінньо-зимового періоду енергопостачальна компанія зазвичай не дотримувалася встановленого графіку.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Новости Киева. Добавьте в закладки постоянную ссылку.