У Києві пройде виставка відомого французького фоторепортера Еріка Буве, присвячена Майдану

Національний художній музей України та Фонд культурної дипломатії UART представляють фотопроект (R)Evolution Ерік Буве (Франція), що відбудеться з 7 травня до 8 червня 2014 року. Прес-тур для представників ЗМІ – 7 травня о 17:00 (акредитація обов’язкова). Відкриття виставки 7 травня о 18:00.

Цей проект став можливим завдяки спільному переконанню Фонду культурної дипломатії UART та НХМУ, що мистецтво здатне долати кордони та зближувати людей. Більше того, мистецтво виконує важливу дипломатичну місію, створюючи сприятливу атмосферу для розвитку міжнародних відносин та вирішення політичних проблем. Останні події в Україні показали, що у багатьох випадках саме культурні акції та художні жести допомогли привернути увагу до боротьби українців за права і гідність.

У списку «гарячих» точок Еріка Буве (Eric Bouvet) – Афганістан, Ірак, Чечня, Сомалі, Югославія, Ізраїль. Він був свідком падіння Берлінської стіни, Оксамитової революції в Празі, звільнення Нельсона Мандели. Репортажі друкувалися у Time, Life, Newsweek, Paris Match, New York Times, Der Spiegel, Figaro Magazine. Роботи Еріка Буве відзначені п’ятьма нагородами конкурсу World Press Photo, двома Visa d’Or, премією журналу Paris Match, публічною премією Bayeux-Calvados для воєнних кореспондентів.

Виставка в НХМУ представить цикли «Київська втома» та «Героії Майдану», а також фотоколажі роботи фотомайстра. Експозиція розгорнеться всередині та ззовні музею, що символічно поєднає ці майданчики в єдиний простір.

9 травня о 14:00 заплановано творчу зустріч Еріка Буве з публікою.

Акредитація на прес-конференцію та відкриття: 278 74 54 та namumuseum@gmail.com

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Культурный Киев. Добавьте в закладки постоянную ссылку.