Цього року «Київенерго» замінить близько 45 км. теплових мереж Києва на сучасні пластикові енергозберігаючі труби

Зважаючи на незадовільний стан розподільчих теплових мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання, а також мереж великих діаметрів (магістральних), у 2014 році ПАТ «Київенерго» планує замінити близько 100 км. мереж.

Зокрема, з них заміну близько половини буде здійснено за технологією прокладання сучасних попередньо-ізольованих пластикових енергозберігаючих труб зі строком експлуатації до 50 років.

Перевагою використання пластикових енергозберігаючих труб є їхня міцність та гнучкість, що скорочує як час укладки труб в діючі траси, так і, що особливо суттєво для киян, час відсутності опалення та гарячого водопостачання у споживачів міста.

Як приклад, у листопаді 2013 року фахівці ПАТ «Київенерго» вперше в опалювальний сезон 2013-2014 років замінили найбільш проблемні дільниці мереж ЦО і ГВП у чотирьох районах Києва (у Голосіївському, Деснянському, Святошинському і Шевченківському) за технологією попередньо-ізольованих пластикових енергозберігаючих труб. Роботи тривали упродовж одного місяця із мінімізацією дискомфорту для людей – відключенням від центрального опалення до 1 доби, гарячого водопостачання – до 2 діб.

Для того, аби поширити подібну практику прокладання трубопроводів і в інші райони столиці, у березні цього року ПАТ «Київенерго» підписало трирічний договір з компанією виробником пластикових труб ТОВ «Полімертепло-Україна». Договір укладено на взаємовигідних умовах, він є економічно вмотивованим та включає значну відстрочку платежів.

«Заміна мереж гарячого водопостачання є однією з прерогатив міста, згідно з цільовою програмою «Гаряча вода у місті Києві». Компанія за власної ініціативи взяла на себе зобов’язання заміни найбільш зношених ділянок мереж ГВС, оскільки вказана програма не фінансується державним бюджетом вже більше 5-ти років. Одним із наших партнерів у цій ініціативі вже декілька років виступає компанія «Полімертепло-Україна», продукція якої довела свою високу надійність та якість і в повній мірі задовольняє вимоги як проектних, так і монтажних організацій, з якими працює «Київенерго», – зауважив виконавчий директор ПАТ «Київенерго» Юрій Магера.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Новости Киева. Добавьте в закладки постоянную ссылку.