Міська комісія проінспектувала Печерський та Шевченківський райони

Під час весняного двомісячника проведено 6 суботників, у заходах було задіяно понад 330 тис. громадськості

29 квітня, у рамках проведення весняного двомісячника з благоустрою, міська комісія завершила об’їзди районів міста. Останніми комісія оглянула два центральні райони – Печерський та Шевченківський.

Слід зауважити, що події, які відбувалися в Києві протягом останніх півроку, внесли свої корективи в життя киян, у тому числі і в благоустрій територій столиці. Проте міська влада продовжує працювати над упорядкуванням центральної частини міста.

У цілому, об’їзд Печерського та Шевченківського районів показав, що роботи із відновлення благоустрою тривають на належному рівні.

Загалом, столичні комунальники доклали максимум зусиль щодо санітарної очистки міста. Так, під час двомісячника проведено 6 суботників, у заходах було задіяно понад 330 тисяч громадян.

Спільними зусиллями упорядковані парки, сквери, бульвари, висаджено більше 16 тис. дерев та 41 тис. кущів, знято більше 5 тис. сухостійних дерев, очищено понад 4–х тис. га зелених зон, схилів від побутових відходів, прибрано 1617 км. доріг від піску, ліквідовано 64 сміттєзвалища, влаштовано 150 екологічних зон або куточків відпочинку на прибудинкових територіях, на центральних площах, вулицях, транспортних розв’язках оформлені квіткові композиції.

Крім того, до пасхальних та поминальних днів опоряджені та підготовані всі культові споруди, кладовища, впорядковані пам’ятники та пам’ятні знаки, у тому числі, присвячені Чорнобильській трагедії. Очищено понад 187 гектарів берегових смуг водойм.

За інформацією районів та підприємств, під час двомісячника проводились заходи із ремонту фасадів, вхідних груп, дитячих та спортивних майданчиків, облаштовано 125 нових контейнерних майданчиків П- і Г- подібними огорожами. Відремонтовано 160 павільйонів очікування міського громадського транспорту та 173 покажчики міського транспорту.

«Сьогодні відбувся завершальний об’їзд міської комісії з благоустрою районів Києва. Керівники усіх районів забезпечили належний стан благоустрою міста після осінньо-зимового періоду. Звісно, є і проблеми. Зокрема, це стан асфальтного покриття доріг та міжквартальних проїздів, а також наявність розриттів. Останню проблему ми плануємо вирішити найближчим часом. Звертаю особливу увагу комунальних служб та балансоутримувачів на стан дитячих і спортивних майданчиків, адже це безпека наших дітей», – зауважив директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Садовой.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Новости Киева. Добавьте в закладки постоянную ссылку.