На вихідних автодорівці продовжать поточний ремонт шляхової мережі та поновлюватимуть дорожню розмітку

Столичні шляховики продовжують приводити вулично-шляхову мережу міста до належного санітарно-технічного стану. Не зупинятимуть роботи і у святкові дні.

Так, протягом вихідних працівники експлуатаційних підприємств «Київавтодору» планують ліквідувати біля 1,5 тис. кв.м ямковості на дорогах столиці.

У суботу, 3 травня, дорожні бригади проведуть низку підготовчих робіт, а наступного дня, 4 травня, виконуватимуть плановий поточний ремонт автошляхів. Недоліки у дорожньому покритті ліквідовуватимуть у всіх районах міста. Зокрема, комунальники будуть працювати на таких вулицях: Васильківська (Голосіївський район); Харківське шосе (Дніпровський район); Ватутіна (Деснянський район); Богатирська (Оболонський район); Цитадельна, Кутузова, Іванова (Печерський район); Уборевича (Святошинський район); Чоколівський бульвар (Солом’янський район); Кирпоноса, Нестерова, Пугачова (Шевченківський район). Працівники КП ШЕУ «Магістраль» цього дня працюватимуть на вулиці Червонопрапорній у Голосіївському районі, а працівники КП «Київавтошляхміст» ремонтуватимуть автопроїзд на мосту Метро та Московському мосту через річку Дніпро.

Також, у травневі вихідні «Київавтодорівці» приступлять до виконання робіт з поновлення дорожньої розмітки. Зокрема, розмітку з використанням зносостійких матеріалів – холодного двокомпонентного пластику, планується нанести на проїжджих частинах вулиць: Грушевського, Мазепи, Лаврській. Розмічальними фарбами розмітку поновлять на Повітрофлотському проспекті та площі Перемоги.

Крім того, працівники КП ШЕУ районів виконуватимуть регламентні роботи з утримання вулично-шляхової мережі. Так, комунальники продовжать прибирати дороги від піскозмету, фарбуватимуть колесовідбійні стрічки та пішохідні огорожі, вивозитимуть сміття тощо.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Новости Киева. Добавьте в закладки постоянную ссылку.