Упродовж доби до Міського координаційного центру для допомоги біженцям із Криму звернулися 36 осіб

У Департаменті соціальної політики КМДА повідомили, що протягом доби до Міського координаційного центру із вирішення питань, пов’язаних із розміщенням та життєзабезпеченням мешканців Автономної Республіки Крим, які виявлять бажання прибути в столицю у зв’язку з нестабільною ситуацією в регіоні, звернулися 36 осіб.

Так, з 10:00 29 квітня до 10:00 30 квітня спеціалісти координаційного центру видали 6 направлень на розміщення 7 осіб на базах відпочинку у Бориспільському районі, гуртожитках та готелях Києва.

Крім того, наразі 7 дітей планується влаштувати до столичних навчальних закладів.

Також були надані юридичні та інші консультації з наступних питань:

пращевлаштування – 10;

освіти і науки, молоді та спорту – 3;

пенсійного забезпечення – 4;

медичного забезпечення – 8.

Нагадаємо, зв’язатися з Міським координаційним центром можна за телефонами: (044) 497-57-15, (044) 404-33-20.

Телефонні дзвінки від киян та мешканців Автономної Республіки Крим щодо розміщення, тимчасового проживання, надання медичної та іншої допомоги в оперативному режимі приймає Контактний центр міста Києва за коротким номером 15-51 та номером (044) 205-73-37 (з мобільного).

Основним завданням центру є координація дій структурних підрозділів КМДА, районних у місті Києві державних адміністрацій, комунальних підприємств, установ та організацій. Профільні служби, за необхідністю, вирішуватимуть питання тимчасового розміщення та проживання кримчан, надання медичної допомоги всім тощо.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Новости Киева. Добавьте в закладки постоянную ссылку.