У Деснянському районі вшанували подвиг героїв-чорнобильців дитячим футбольним турніром «Дзвони Чорнобиля»

Футбольний турнір «Дзвони Чорнобиля», присвячений пам’яті трагедії на Чорнобильській АЕС, традиційно проводиться з 1996 року. Так юні спортсмени-вихованці футбольних клубів столиці вшановують пам’ять ліквідаторів аварії та постраждалих внаслідок цієї трагедії. Організаторами футбольних змагань виступили Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація та Управління сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.

Цьогоріч турнір зібрав 6 команд дитячих футбольних клубів Лівобережжя. Вихованці футбольних клубів «Вигурівщина», «Троєщина», КДЮСШ-14, «Здравобор», «Алмаз», КДЮСШ «Чемпіон», розділившись на дві підгрупи, розпочали боротьбу за футбольні трофеї змагань: кубки, медалі, призи в індивідуальних номінаціях, а також особливі призи і подарунки від управління сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, Федерації футболу м. Києва та футбольного клубу «Динамо» (Київ).

Після церемонії нагородження, капітани команд та почесні гості відвідали Меморіальний комплекс «Героям Чорнобиля», де поклали квіти та вшанували подвиг героїв Чорнобиля.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Новости Киева. Добавьте в закладки постоянную ссылку.