У Святошинському районі реконструюють кабельні мережі

ПАТ «Київенерго» здійснить роботи із реконструкції кабельних мереж напругою 10 кВ на вулицях Кільцева дорога, Жмеринській, Зодчих, бульварі Ромена Роллана та проспекті Леся Курбаса. Відповідне розпорядження підписав голова КМДА Володимир Бондаренко.

Так, «Київенерго» за власні кошти має виконати роботи до 9 грудня згідно із розробленою та затвердженою у встановленому порядку проектно-кошторисною документацією.

Зауважимо, що під час здійснення реконструкції передбачається часткове розриття тротуарів на вулицях Кільцева дорога, Жмеринській, Зодчих, бульварі Ромена Роллана, проспекті Леся Курбаса та проїжджих частин вулиць Кільцева дорога, Жмеринської, Зодчих, проспекту Леся Курбаса з частковим обмеженням руху транспорту.

Перехід проїжджих частин на Кільцевій дорозі та проспекті Леся Курбаса буде здійснений закритим способом – методом горизонтального буріння, а вулиць Жмеринської та Зодчих – відкритим способом.

Також мають розробити та погодити в управлінні ДАІ ГУ МВС України в м. Києві схему тимчасової організації дорожнього руху.

Для того, аби забезпечити вільний і безпечний прохід пішоходів та проїзд автотранспорту до прилеглих будинків і установ, на час виконання будівельних робіт, будуть встановлені відповідні огорожі, а у разі необхідності – пішохідні містки шириною не менше 1,5 м.

Після завершення робіт покриття проїжджих частин (заїзди в двори) відновлять за типом існуючого, покриття тротуарів на повну ширину відновлять фігурними елементами мощення та передадуть за актом КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району».

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Новости Киева. Добавьте в закладки постоянную ссылку.