У вихідні автодорівці ліквідували близько 2 тис. кв. м ямковості на столичній шляховій мережі

У неділю, 4 травня, у рамках планового поточного ремонту працівники КК «Київавтодор» ліквідували 1 988 кв. м ямковості на автошляхах міста.

Комунальники працювали у всіх районах столиці. Зокрема, недоліки у дорожніх покриттях ліквідовували на таких ділянках: вул. Васильківська, Красилівська (Голосіївський район); Харківське шосе (Дарницький район); просп. Ватутіна (Деснянський район); вул. Генерала Жмаченка (Дніпровський район); Богатирська, Червонофлотська (Оболонський район); Цитадельна (Печерський район), просп. Правди (місцевий проїзд) (Подільський район); вул. Командарма Уборевича, Генерала Наумова (Святошинський район); бульв. Чоколівський (Солом’янський район); вул. Володимирська, Пугачова, бульв. Тараса Шевченка, (Шевченківський район) тощо. Працівники КП «Магістраль» працювали на вул. Червонопрапорній у Голосіївському районі.

Також ремонтні роботи проводились на окремих мостах та шляхопроводах. Найбільше ямковості було ліквідовано на автопроїздах мосту Метро – 140 кв. м та Московського мосту – 160 кв. м.

Крім того, автодорівці відновлювали тимчасові порушення благоустрою в місцях аварійних розриттів. Так, у неділю дорожні бригади працювали за адресами: вул. Нестерова; Михайлівська, 21; А. Іванова, 10; Басейна, 15; Кутузова – ріг бульв. Лесі Українки тощо. Виконувалися й інші регламенті роботи.

Як зазначають у «Київавтодорі», з початку року силами працівників підприємств ліквідовано більше 38 тис. кв. м ямковості на автошляхах Києва.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Новости Киева. Добавьте в закладки постоянную ссылку.