У Печерському районі реконструюють тепломагістраль №3 (4) СТ-1

У Печерському районі столиці реконструюють тепломагістраль №3 (4) СТ-1 на ділянці від ТК (теплова камера) 413/7 до ТК 413/7А, від ТК 413/8 до ТК 413/10А на вул. Басейній, від ТК 413/11 до ТК 413/12, від ТК 413/13-2 до ТК 413/13-8 на вул. Мечникова. Підписано відповідне розпорядження КМДА.

Документом ПАТ «Київенерго» доручено, згідно з розробленою та затвердженою в установленому порядку проектно-кошторисною документацією, здійснити за власний кошт реконструкцію тепломагістралі з частковим розриттям проїжджої частини вулиці Басейної, перехрестя вулиць Мечникова, Леоніда Первомайського з тимчасовим обмеженням руху транспорту, крім автомобілів спеціального призначення.

Так, з 30 квітня будівельники розпочали земляні роботи, які триватимуть до 30 серпня. З 5 травня до 20 вересня буде проведено монтаж трубопроводів, паралельно відбуватиметься зворотна засипка та благоустрій територій. Пуск теплоносія планується не пізніше початку опалювального періоду.

Департаменту транспортної інфраструктури доручено на період виконання робіт внести зміни у шляхи слідування маршрутів наземного пасажирського транспортного загального користування, які проходять вулицями Мечникова, Басейною, Леоніда Первомайського.

Крім того, ПАТ «Київенерго» доручено погоди з УДАІ ГУ МВС України в м. Києві схему організації дорожнього руху на період виконання робіт, забезпечити безпеку руху та прохід пішоходів і проїзд транспортних засобів спеціального призначення шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків, огородження місць роботи, освітлення, сигнальних ліхтарів у місцях виконання робіт.

Покриття проїжджої частини і тротуарів на ділянках в межах розриття буде відновлено після виконання робіт. Зауважимо, що після реконструкції теплової магістралі майно зараховується до комунальної власності територіальної громади міста з наступною передачею у володіння та користування ПАТ «Київенерго».

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Новости Киева. Добавьте в закладки постоянную ссылку.