Аналітична інформація Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо виконання заходів Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки станом на 01.05.2014

З метою виконання Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки станом на 01.05.2014 здійснено наступні заходи.

В рамках виконання Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України» на 2011-2020 роки за напрямом «Охорона джерел питного водопостачання» передбачено розроблення проекту Схем оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення міста Києва.

КО «Інститут Генерального плану міста Києва» здійснено коригування результатів І етапу розробки Схем оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення м. Києва, відповідно до зауважень і пропозицій ПАТ «АК «Київводоканал».

Виконання даної програми дасть змогу зменшення ризиків потрапляння до систем централізованого водопостачання міста забруднюючих та небезпечних речовин, що в свою чергу дасть можливість забезпечити киян якісною водою.

З метою виконання реконструкції та капітального ремонту житлових будинків, підготовлено розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25.04.2014 № 491 «Про затвердження адресного переліку виконання робіт з підготовки житлового фонду в місті Києві у 2014 році до роботи в зимових умовах», яким затверджено адресний перелік об’єктів житлового фонду на яких передбачено виконання ремонтних робіт на суму 60,0 млн. грн.

Підготовлено проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про затвердження адресних переліків виконання робіт з капітального ремонту житлового фонду у місті Києві у 2014 році», яким передбачені роботи на суму 30,0 млн. грн., який подано на погодження в установленому порядку.

До вказаних адресних переліків включено, також, будинки ЖБК та ОСББ пропорційно до будинків комунальної власності.

Проведення капітального ремонту житлових будинків м. Києва окрім вирішення технічних і експлуатаційних проблем дасть змогу зменшити кількість аварійних ситуацій у будинках і тим самим підвищити якість житлово-комунальних послуг та комфорт проживання мешканців.

З метою реконструкції систем теплопостачання Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2014 рік заплановано розпочати розробку проектно-кошторисної документації на 5 першочергових об’єктах:

будівництво НС від СТ «Позняки» в сумі 2232 тис. грн;
будівництво НС в районі вул. Милославської в сумі 2400 тис. грн;
будівництво нового зв’язку ТЕЦ-5 в сумі – 585 тис. грн;
будівництво тепломережі до ж/м «Теремки-1» в сумі 2315 тис. грн;
реконструкція ГРС-11 в сумі 2468 тис. грн.
Розробка проектно-кошторисної документації дозволить визначити необхідний обсяг коштів для впровадження вказаних заходів.

В частині благоустрою територій районних центрів та малих міст, підготовлено проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про затвердження адресного переліку виконання робіт з облаштування ігрових та спортивних майданчиків і асфальтування прибудинкових територій житлових будинків та міжквартальних проїздів у місті Києві в 2014 році», який подано на погодження в установленому порядку.

Незважаючи, що вказаний захід носить більш соціальний характер влаштування ігрових майданчиків позитивно вирішує питання благоустрою прибудинкових територій житлових будинків та створює більш комфортні умови для проведення вільного часу дітей.

В частині облаштування багатоквартирних будинків сучасними засобами обліку і регулювання води та теплової енергії за інформацією районних в м. Києві державних адміністрацій у 2014 році встановлено – 46 шт. лічильників за власний рахунок КП «ЦОС Шевченківського району».

Встановлення лічильників дасть змогу мешканцям розраховуватися лише за ті послуги, які вони фактично отримали.

Для реалізації пілотних проектів у сфері житлово-комунального господарства Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2014 рік передбачені кошти з міського бюджету на проведення робіт з термосанації дошкільного навчального закладу № 113 на вул. Здолбунівській, 3-Б з добудовою поверху в сумі 500 тис.грн.

Відповідно до рішення Київської міської ради від 02.10.2013 № 12/9600 «Про заходи щодо залучення кредиту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) та надання місцевої гарантії та про визнання рішень Київради такими, що втратили чинність» отримано перші кредитні транші та розпочато виконання проектних та будівельно-монтажних робіт, передбачених проектом (проект «Енергозбереження» — розроблено ПКД на 145 об’єкта, змонтовано промислово електричних плит на 84 об’єктах та виконуються роботи для введення об’єктів в експлуатацію. На 71 об’єкті розпочато будівельно-монтажні роботи).

Відповідно до рішення Київської міської ради від 02.10.2013 № 13/9601 «Про заходи щодо залучення кредиту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) та надання місцевих гарантій» розпочато реалізацію робіт з модернізації системи освітлення закладів бюджетної сфери, а саме розроблено проектно-кошторисну документацію для 2-х об’єктів та розпочато на них будівельно-монтажні роботи.

Це дозволить зменшити споживання електричної енергії та зменшить затрати на їх обслуговування.

В частині модернізації централізованого теплопостачання Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2014 рік передбачено кошти з міського бюджету на реконструкцію котельні на вул. Котельникова, 7/13 в сумі 11440,5 тис. грн. Отримано декларацію на початок будівельних робіт в Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю та надано документи до структурного підрозділу «Київські теплові мережі» ПАТ «Київенерго» для допуску на об’єкт на виконання будівельно-монтажних робіт. Підписано додаткову угоду з КМП фірма «Екотеп» на завершення будівельно-монтажних робіт 2014 року, яку зареєстровано у Державному Казначействі.

Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2014 рік передбачено кошти з міського бюджету на «Реконструкцію теплових пунктів житлових будинків, теплозабезпечення яких здійснюється від котельні на вул. Котельникова, 7/13» в сумі 500,0 тис. грн. Наразі підготовлені зміни до проектної документації.

Також, передбачено кошти для розробки проектно-кошторисної документації реконструкції котельні на вул. Багговутівській, 36-а в сумі 2752,5 тис.грн. Підписано додаткову угоду з ТОВ «Ремонтник АМ» на продовження виконання проектних робіт 2014 року. Готується пакет документів для реєстрації додаткової угоди у Державному Казначействі. Виготовлено проектно-кошторисну документацію – розділ “Тепломеханічні рішення, основні рішення”.

На реконструкцію котельні на просп. Науки, 47 передбачено асигнування в сумі 2000,0 тис. грн. Виготовлено проектно-кошторисну документацію — розділ “Тепломеханічні рішення, основні рішення”. Підписано додаткову угоду з ТОВ «Ремонтник АМ» на продовження виконання проектних робіт у 2014 році. Готується пакет документів для реєстрації додаткової угоди у Державному Казначействі.

Крім того передбачено асигнування на заміну вбудованих котелень на модульні у 8 житлових будинках в сумі 44895,3 тис. грн. Станом на травень поточного року виготовлено технічну документацію із землеустрою на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки КП «Київський міський центр земельного кадастру та приватизації землі» (3 адреси). Підписано додаткові угоди з КП «Київський міський центр земельного кадастру та приватизації землі» на завершення проектних робіт 2014 року. Готується пакет документів для реєстрації додаткових угод у Державному Казначействі.

Розробка проектно-кошторисної документації дозволить визначити необхідний

обсяг коштів для впровадження вказаних заходів та обрахувати їх економічну доцільність.

Реконструкція теплопунктів дасть змогу зменшити енергоємність котельні та підвищить якість послуг з теплопостачання.

Одним із головних питань є реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії з обробки та утилізації осадів Бортницької станції аерації.

Отримано експертний звіт від 27.12.2013 № 00-1209-13/13 щодо розгляду проектної документації за проектом «Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації».

Підготовлено та направлено на розгляд до Міністерства екології та природних ресурсів України пакет документів для виділення 2014 року коштів з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища на виконання робіт на таких об’єктах:

«Реконструкція дамб мулових полів № 1, 2 Бортницької станції аерації» — 30 млн. грн.;
«Реконструкція споруд першої черги Бортницької станції аерації на вул. Колекторній, 1 А в Дарницькому районі м. Києва І черга будівництва» — 150,0 млн. грн.
Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва у 2014 році на реконструкцію дамб мулових полів № 1, 2 БСА передбачено кошти в сумі 29720,4 тис. грн., в тому числі 20 млн. грн. за рахунок фонду охорони навколишнього природного середовища та 9720,4 тис. грн. за рахунок бюджету розвитку спеціального фонду міського бюджету.

Завершено коригування проектно-кошторисної документації на реконструкцію дамб мулових полів та передано на експертизу.

Затверджений Київською міською державною адміністрацією титул будови об’єкта на 2014 рік надано на погодження до Міністерства економіки розвитку і торгівлі України.

За поданням Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та погодженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 № 450 затверджено проект «Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництва технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації», а розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 № 393 схвалено проект Листа Уряду України до Уряду Японії стосовно подальшої співпраці за програмою Офіційної допомоги розвитку за проектом реконструкції Бортницької станції аерації в м. Києві.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Реклама
Запись опубликована в рубрике Новости Киева. Добавьте в закладки постоянную ссылку.